Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Orjinal Sarf Malzeme Temini

Orjinal Sarf Malzeme Temini

Neden Orjinal Ürün ?

MAKİNENİZİN PERFORMANSINI ARTTIRIR 

Orjinal Toshiba, Brother ve Ricoh sarf ürünleri bu makinelerin üretildikleri versiyonlara uyumlu olarak imal edillerek test edilmektedir. Böylece ilgili model makinelere uyumlu versiyonlarda toner ve diğer sarfları kullanılarak, en tatminkar performansın elde edilmesi garanti altına alınmaktadır. 

 ÇEVRENİZLE UYUM İÇİNDEDİR 

Orijinal Toshiba, Brother ve Ricoh sarf ürünleri çevresel faktörler de göz önüne alınarak imal edilmekedir. Dünyamızın zarar görmemesi için toner`lerin etiketleri dahi tam olarak geri dönüşümü sağlayan kabartma yada plastik etiket kullanılmaktadır. Ayrıca çalışma ortamını daha elverişli hale getirmek üzere zararlı tozlar ve ozon seviyeleri de azaltılmaktadır. Günümüzün çevre güvenliği kuralları ve bilgilerine uyumludur. 
 

KANSEROJEN MADDE İÇERMEZ! 

Orijinal malzemeler için uygulanan MSDS (Material Safety Data sheet) testi vasıtası ile kullanılan kimyasalların insan sağlığına olan etkisi araştırarak, malzemelerin kesinlikle insan sağlığını tehdit etmediğini kanıtlar. Oysa taklit ve fason malzemeler de böyle bir uygulama yoktur. 

Orijinal malzemelerin tabi tutuldukları bir diğer testte AMES testidir. Bu test sayesinde Toner ve Kullanım malzemelerinin içindeki kimyasalların insan genine yapacağı olumsuz etkiler incelenmekte ve Kansorojen madde içermediği ispatlanmaktadır. 

Farkedilebilir kalite, güvenebileceğiniz performans.

 

Baskı kalitesinin önemli bir faktörü, baskının silinmesinin ne kadar süreceğidir. Orijinal tonerlerden üretilen baskılar zaman içinde bütünlüğünü korur ve solmaz. 

 

Yeniden üretilmiş, muadil tonerler çabuk biter ve yapılan baskılar hızlı solar!

Bize Soru Sorun
rajib raj

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM