Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz 2009 yılında Kocaeli’de kuruldu. Doküman ve baskı yönetiminde lider, üretici TOSHIBA markasının Doğu Marmara Tek Yetkili Bayisi olarak çalışma hayatına başladı.

Şirketimiz, Kocaeli ve Adapazarı bölgesindeki değerli müşterilerine, en uygun ürün, çözüm ve servis desteğini vererek doküman üretim maliyetlerini düşürmeyi ilk amacı olarak belirlemiştir.

Şirketimiz, farklı sektörlerdeki müşterilerinde, özel dokümantasyon uygulamalarını daha verimli ve ekonomik olarak gerçekleştirmek amacıyla, 2010 yılı itibariyle, A4 MFP alanında güvenilir ve iddialı BROTHER gibi değerli bir marka ile iş ortaklığı yapmıştır.

Şirketimiz son olarak, müşterilerimize farklı dokümantasyon çözümleri ve projeleri sunmak amacıyla, marka imajı güçlü, yenilikçi teknolojiler geliştiren ve baskı sektöründe daima liderliği hedefleyen RICOH markasının KOCAELİ ve SAKARYA illerinde Tek Yetkili SERVİS ve Çözüm Ortağı olmuştur.

 

KURUMSAL KÜLTÜR

Kuruluşumuzun ilk karakteristik özelliği olan İstikrar ve devamlılığın temelinde aynı sektörde aynı markalar ile faaliyet gösteriyor olması bulunmaktadır. Bu özelliği ile KDS, bölgesinde ofis otomasyonu sektörünün güven veren firmalarından biri olmasının yanı sıra, TSE belgeli servis kalitesiyle tercih edilen yetkili bayi olma ayrıcalığına sahiptir.

Firmamızın organizasyon yapısı, ürettiğimiz hizmetler, kullanıma sunduğumuz ürünler ve insan kaynaklarımızın niteliği itibari ile kalite birinci dereceden önem taşımaktadır. Kalite ve eğitim çalışmalarına ayırdığımız bütçe ve bu konuda yapmış olduğumuz yatırımların bize sürekli olarak artı değerler kattığına ve müşteri portföyümüzü her gün biraz daha geliştirdiğini memnuniyetle izlemekteyiz.

Şirketimizin faaliyetleri ve buna bağlı gelişen şirket kültürü tamamen müşteri odaklı vizyona sahiptir. KDS en tepe noktasındaki kadrolarından en uç noktadaki personeline kadar tüm insan kaynaklarını müşteri odaklı vizyon ile eğitmekte ve çalıştırmaktadır.

Müşteri ve iş ortaklarının sadakati ve memnuniyet ile bugün yüzlerce müşterimize hizmet vermekteyiz. Müşterilerimiz kuruluşumuzdan itibaren bizimle çalışan firmalardan oluşmaktadır.

Günümüzde baskı ekipmanlarını etkin konumlayan, yöneten ve kontrol eden işletmeler sadece maliyet azaltmakla kalmıyor, verimlilik, etkinlik ve başarı anlamında önemli ilerlemeler kaydedilebiliyor. KDS olarak firmanıza bu yönde önemli bir adım atmayı sağlayacağımıza inanıyoruz.